Предмет: Химия,
автор: 271008darya
Обчисліть масу суміші, до якої входить 11,2л азоту N, і 2,8л метану СН, помогите пожалуйста очень нужноо
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини азоту і метану:
n(N2) = V(N2)/Vm = 11,2/22,4 = 0,5 моль
n(CH4) = V(CH4)/ Vm = 2,8/22,4 = 0,125 моль
Знайдемо масу кожної суміші:
m(N2) = n(N2) * M(N2) = 0,5 * 28 = 14 г
m(CH4) = n(CH4) * М(CH4) = 0,125 * 16 = 2г
Маса суміші дорівнює:
m = m(N2) + m(CH4) = 14 + 2 = 16 г
271008darya:
ооо спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: veronikakotenko056
Предмет: Математика,
автор: nosty57
Предмет: История,
автор: zamosnikovaveronika
Предмет: Биология,
автор: detiss