Предмет: Химия,
автор: dasarybak408
обчисліть відносну молекулярну масу сполуки за формулою HCIO⁴
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
M(HClO4)= 1+35.5+4·16=1+35.5+64=100,5 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: nazarvasilcik
Предмет: Математика,
автор: aleanna1212
Предмет: Алгебра,
автор: aleksejumajlasindeu
Предмет: Физика,
автор: Аноним