Предмет: Физика, автор: fieriameigids

яка кількість речовини міститься в алюмінієвій деталі масою 5,4кг​

Ответы

Автор ответа: barnilycufer
1

Дано:

m(Al) = 5,4 kr = 5400 r

5400/ 27 = 200 моль

М(AI) = 27 г/моль

n(Al) = m(Al) / M(AI) =

Найти:

n(Al)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sofiatinana70