Предмет: История, автор: lsussnvshs

Як сталось "відкриття Японії"?Які воно мало наслідки?

Ответы

Автор ответа: flash77779
0

«Відкриття Японії» відбулося на початку 1500-х років, коли в країну вперше прибули португальські торговці. Португальці були першими європейцями, які відвідали Японію, і їхнє прибуття мало далекосяжні наслідки.

Португальці привезли з собою нові технології, такі як рушниці та гармати, що дозволило їм заснувати торгові пункти в країні. Вони також представили християнство в Японії, що мало великий вплив на культуру та політику країни.

Торгівля Португалії з Японією також мала економічний вплив, оскільки вона відкрила нові ринки для японських товарів і збільшила іноземні інвестиції. Це допомогло стимулювати економіку Японії та призвело до періоду економічного зростання.

Прихід португальців також мав політичний вплив, оскільки призвів до появи централізованого уряду в Японії. Цей уряд зміг об’єднати країну та створити сильну центральну владу.

На завершення можна сказати, що «відкриття Японії» португальцями мало значний вплив на культуру, політику та економіку країни. Це допомогло відкрити нові ринки та стимулювати економічне зростання, а також об’єднати країну під сильною центральною владою.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: partret2008
100 БАЛЛОВ!!!

Прочитайте текст. Установіть види міжфразового зв'язку в кожному абзаці та між абзацами. Які засоби міжфразового зв'язку використано?

"Українець, який відмовився бути бідним"

Блискуча, абсолютно неймовірна життєва кар'єра: селянський син із України став на канадській землі мільйонером, сягнув неймовірних вер- шин успіху та благополуччя, здолавши чимало складних для нього обста вин. Адже судилося йому в двадцять сім років починати в чужому краю своє життя заново, як кажуть, із чистої сторінки. І не мав він тоді нічого, крім власних, звичних до праці рук та світлої голови.

Ім'я цієї людини - Петро Яцик. Небайдужість, мабуть, була однією з головних рис його характеру. Він був українцем, який усвідомлював усе: і болі, і тривоги, і проблеми свого народу. Петро Яцик - це філософ-само- ук. Співрозмовники, спілкуючись із ним, починали вірити в себе.

Справою свого життя він уважав щиру допомогу Україні, пояснював необхідність ґрунтовної освіти, учив не жити у світі ілюзій, а самокритично дивитися на себе й працювати без упину. Колишній хлопець із українсь- кого села виріс у Канаді до рівня видатного громадського діяча, мецената, який виразно бачить національні пріоритети та безкомпромісно відстоює їх.

«Убогий духом не може бути багатим, незважаючи на те, скільки гро- шей він має», - любив повторювати Петро Яцик (За М. Слабошпицьким).