Предмет: Химия,
автор: cvb115
Обчисліть об’єм водню (н. у.) у літрах, що виділиться при дії металічного натрію на гліцерол масою 24 г.
ПЕРЕВОД:
Вычислите объем водорода (н. у.) в литрах, который выделится при действии металлического натрия на глицерол массой 24 г.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(C3H8O3) = 24 r
Знайти: V(H2) - ?
M(C3H8O3) = 12 * 3 + 1 * 8 + 16 * 3 = 92 г/моль
Складемо РХР:
24 г х л
2C3H8O3 + 2Na → 2C3H5O3Na + 3H2↑
n = 2 моль n = 3моль
M = 92 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 184 г V = 67,2 л
24 г (C3H8O3) - х л (Н2)
184 г (C3H8O3) - 67,2 л (Н2)
V(H2) = 24 * 67,2 : 184 = 8,87 л
Похожие вопросы
Розв'яжіть задачу (з дано, знайти та розв'язання). обчисліть масу мармуру СаСО3, що містить кальцій масою 16,8 г. Завдання є в профілі.