Предмет: Химия, автор: ka7208190

5. Обчисліть кількість молекул і кількість речовини в певній масі Хімічна формула речовини CO Маса речовини, 2,8 г ​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Відповідь:

Пояснення:

n(CO)= m/M = 2.8/(12+16)=2.8/28=0.1 моль
N(CO)= n(O2)×Na= 0.1×6.02×10²³= 6.02×10²² молекул

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: obukhsofia