Предмет: Химия,
автор: Podororznik
Густина насиченого вуглеводню за н.у. 1,964 г/л. визначте молекулярну формулу вуглеводню
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
С3Н8 пропан
Объяснение:
M(CxHy)= m/n = (V•p)/(V÷Vm)= p•Vm = 1.964•22.4= 44г/моль
М(CnH2n+2)= 14n+2 г/моль насичений ВУ
14n+2=44
14n=42
n=3
C3H8
M(C3H8)=3•12+8•1=36+8=44 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Abobysus
Предмет: Химия,
автор: Wantwater
Предмет: География,
автор: Ostapchuk123
Предмет: История,
автор: AlanAbdulguzhin
Предмет: Математика,
автор: varvarafomina28