Предмет: Химия,
автор: kolomoyensminekraft
Обчисли число молекул та атомів у азоті кількістю речовини 0,3 моль.
Який об'єм займе цей газ?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
N(N2)=n•Na=0.3×6.02•10²³=1,806 молекул
N(N)=2n•Na=2•0.3×6.02•10²³=3,612 атомів
V(N2)= n•Vm= 0.3•22.4=6.72л
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: Lyntik16
Предмет: Физика,
автор: anastasia162768
Предмет: Алгебра,
автор: lizavakulenko2007
Предмет: Русский язык,
автор: karisha00731
Предмет: Физика,
автор: bohdanbilunets