Предмет: Химия,
автор: kolomoyensminekraft
Обчисли, якій кількості речовини відповідає водень масою 80 г?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(Н2) = 1 * 2 = 2 г/моль
n(H2) = m(H2)/ М(Н2) = 80/2 = 40 моль
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: serenkayaa
Предмет: Информатика,
автор: Tohich42
Предмет: Українська література,
автор: lloool
Предмет: Алгебра,
автор: svetockavolosina
Предмет: Математика,
автор: tanyactepanova231