Предмет: Химия,
автор: nigiggiga193828
‼️ даю 100 балов ‼️Скільки молекул води Н2О міститься в порції цієї речовини кількістю 4 моль. Скільки в цій порції окремо атомів Гідрогену та атомів Оксигену?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
N(H2O) = n(H2O) *Na = 4 * 6,02 * 10²³ = 24,08 * 10²³ молекул
У молекуля водт міститься 2 атоми Гідрогену і 1 атом оксигену, тому
N(H) = 2 * N(H2O) = 2 * 24,08 * 10²³= 48,16 * 10²³ атомів
N(O) = 1 * N(H2O) = 1 * 24,08 * 10²³ = 24,08 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: viktoriabasiuk44
Предмет: История,
автор: alinasagnaeva995
Предмет: История,
автор: sklarekaterina5566
Предмет: Русский язык,
автор: слой2
Предмет: Математика,
автор: trifonovad2007