Предмет: Химия,
автор: rostanovr
помогите пожалуйста
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1)n = 5,98 моль
2) а) N(Cl) = 1,5 * 10^23
б) N(Cl) = 3 * 10^23
Объяснение:
1) Формула для визначення кількості речовини:
N - це кількість атомів обо молекул.
N - це число Авогадро (≈6,02 * 10^23 моль^(-1)).
Підставляємо числа і отримуємо відповідь.
2) а) Перетворюємо формулу з першого завдання, щоб знайти кількість молекул:
б) Ми знаємо кількість молекул Cl. У кожній молекулі по два атоми хлору. Тому:
rostanovr:
большое спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: glibztsc
Предмет: Українська мова,
автор: alenabidolenko9
Предмет: История,
автор: sofixi
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: Artyr4ek