Предмет: Физика,
автор: Аноним
Установи відповідність між масою кисню та її кількістю речовини:
16 г
Відповідь 1
1 моль
4 г
Відповідь 2
0,25 моль
8 г
Відповідь 3
0,125 моль
32 г
Відповідь 4
0,5 моль
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
4 г → 0,125 моль
8 г → 0,25 моль
32 г → 1 моль
16 г → 0,5 моль
Пояснення:
m — маса речовини
M — його молярна маса
M=2*16=32 г/моль
n=m/M
m=4 г
n=4/32=0,125 моль.
m=8 г
n=8/32=0,25 моль.
m=32 г
n=32/32=1 моль.
m=16 г
n=16/32=0,5 моль.
Привіт з Оптіми! :)
Приложения:

discord.gg/optimacommunity
Тут ми спілкуємося і скидаємо відповіді на тести.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: polinalegostaieva
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: tupalskaadasa72
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: ОБЖ,
автор: girlitosha2002
discord.gg/optimacommunity
Тут ми спілкуємося і скидаємо відповіді на тести.