Предмет: Химия,
автор: igorbaranovskij2009
Обчислити кількість речовини вуглекислого газу СО2 в 49 г цього газу .
Обчислити масу 15 моль нітратної кислоти НNO3.
Обчислити кількість речовини вуглекислого газу СО2 в 49 г цього газу
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1)
М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль
n(CO2) = m(CO2)/ M(CO2) = 49/44 = 1,11 моль
2)
М(НNO3) = 1 + 14 + 16 * 3 = 63 г/моль
m(НNO3) = n(НNO3) * М(НNO3) = 15 * 63 = 945 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sorocinskaveronika1
Предмет: Физика,
автор: Kiingk1
Предмет: История,
автор: korolevatop41
Предмет: Русский язык,
автор: dedeeded40
Предмет: Биология,
автор: dandchmycun