Предмет: Українська мова, автор: kataromanenko252

Написати твір-роздум на морально-етичну тему «Яке це щастя – бути молодим » у публіцистичному стилі.

Ответы

Автор ответа: ChayokXD
1

Ответ:

Молодість — прекрасна пора в житті людини. Негаразди сприймаються легко, дорослі проблеми ще не хвилюють, бо вирішують їх саме батьки. Помилки можна виправити, бо попереду — ціле життя.

Отже, молодість — безтурботна пора? Категорично не погоджуюсь з цією думкою. Молодість — це своєрідний трампліну майбутнє. Яким ти себе підготуєш до дорослого життя? Добре, якщо молода людина не забуває про навчання, постійний розвиток, цікаві розваги. Бо вона дійсно отримує насолоду від життя. Якщо проводить час із користю для здоров'я, займається спортом, то збереже силу та енергію до глибокої старості.

Молодість прекрасна радісними і неповторними хвилинами. Це і перше побачення, і перший поцілунок. Це радість від постійного відкриття чогось нового в житті.

Все хочеться пізнати, скрізь встигнути. Тому дорослі іноді дивуються: звідки ж стільки сил та енергії у молоді, звідки те натхнення? І на все вистачає часу! Саме це і є щастя молодості, саме за цим сумують пізніше.

Люди завжди намагаються зберегти, продовжити молодість. Тільки кожен робить це по-своєму. Одні платять величезні гроші за різні пластичні операції, марнуючи час і здоров'я, ховаючись за зовнішньою ширмою.

Інші займаються спортом, збагачують себе духовно, постійно слідкують за подіями бурхливого інформаційного життя.

І так приємно бачити людину, хай зі зморшками на обличчі, але з палким, зацікавленим поглядом, з безмежною енергією, бажанням працювати, приносити користь іншим. Для таких людей ніколи не буде старості. Вони поєднують молодий запал із життєвою мудрістю. І будуть щасливими! Можливо, в цьому і є секрети вічної молодості?

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Alxazovakemale
Предмет: Литература, автор: Аноним
Прочитай описания героев расскaзa И.С. Тургенева «Бежин луг». Напиши имя героя:
1. «Стройный мальчик, с красивыми и тонкими, немного мелкими чертами лица, кудрявыми белокурыми волосами, светлыми глазами и пocтoянной полувеселой, полурассеянной улыбкой. Он принадлежал, по всем приметам, к богатой семье и выехал в поле не по нужде, а так, для забавы»
2. «На вид было не более двенадцати лет», «волосы всклокоченные, черные, глаза серые, скулы широкие, лицо бледное, рябое, рот большой… тело приземистое, неуклюжее глядел он очень умно и прямо, да и в голосе у него звучала сила»
3. «Лицо невелико, худо, в веcнушках, книзу заострено, как у белки; губы едва можно было различить маленькoгo роста, сложения тщедушног о и одет довольно бедно»
4. «На вид было не более двенадцати лет», «лицо довольно незначительно: горбоносое, вытянутое, подслеповатое», «жёлтые, почти белые волосы»
5. « …он лежал на земле, …и только изредка выставлял из-под неё свою русую кудрявую голову. Этому мальчику было всего лет семь» -

поставить героев пжжж