Предмет: Химия,
автор: Flleshpents
Визнач масу ортофосфатної кислоти H3PO4, кількість речовини якої 25 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
n(H3PO4) = 25 моль
Найти: m(H3PO4) - ?
Молекулярна маса: М(H3PO4) = 1 * 3 + 31 + 16 * 4 = 98 г/моль
m(H3PO4) = n(H3PO4) * М(H3PO4) = 25 * 98 = 2450 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: carolina523
Предмет: Окружающий мир,
автор: Kasdare
Предмет: Українська література,
автор: nastasyr08
Предмет: Математика,
автор: CRAYZEN
Предмет: Русский язык,
автор: smorodinairinaperm