Предмет: Физика,
автор: lukaprysich
Визначте густину деталі, вага якої дорівнює 5,4 Н, а об’єм 200 см3. Поможіть, будь ласка !!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 2,7г/см³=2700кг/м³
Объяснение:
Дано:
Р=5,4Н
V=200см³
---------------
ρ-?
ρ=m/V, где:
m-масса тела;
V-объем тела
m=Р/g, где:
Р-вес тела;
g-ускорение свободного падения.
m=5,4/10=0,54кг=540г
ρ=540/200=2,7г/см³=2700кг/м³
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: kntr777
Предмет: Английский язык,
автор: godluf
Предмет: Физика,
автор: 2007olesya18
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ludmilaafina1988
Предмет: Математика,
автор: jomolmamapaxlmov