Напиши переказ своїми словами будь ласка срочно срочно срочно срочно срочно срочно срочно поже поже поже поже поже поже поже поже поже!!!!!!!
Даю 100 балів Хто відповість неправильно того кидаю в бан зпайчики)
Ось текст)
За всіх часів і всіх народів було найбільшою святістю Коли лежав хліб на столі існує думка що Слово хліб рівнозначне слову життя адже його присутність Народжувала поетів мислителів сприяла появі пісень і думк продовжувала родовід і навпаки коли він зникав неодмінно приходили лихо з давніх часів батьки привчали дітей до своїх традицій берегти хліб ще з молоком матері засвоювалися високі поширені форми бережливого ставлення до Святая святих паляниця за добрим українським звичаєм мала неодмінно лежати на столі і ніхто навіть діти Не на сміювалися покласти Її догори. Хлібо мірилом життя визначальних людських статків повсякденної культури будь-яке свято чи обряд не обходилися без паляниці народжувалися дитина шли з хлібом виряджали сина в далеку дорогу і мати увязувала в рушник житті окраєць справляли весілля чи будували хату зміну приходить з книшем дорогих гостей також зустрічали з хлібом сіллю хліб. Тож бережімо шануємо в ньому працю людську мудрість історичне минуле.
Ответы
Ответ:За всіх часів і всіх народів було найбільшою святістю, Коли лежав хліб на столі. Існує думка що Слово хліб рівнозначне слову життя, адже його присутність народжувала поетів мислителів сприяла появі пісень і думок продовжувала родовід і коли він зникав, то в хату приходили лихо та нещастя. З давніх часів батьки привчали дітей до традиції, що треба берегти хліб. За українським традиціями хліб мав лежати на столі і ніхто не насміювався покласти його догори. Хлібом вважали життям традицій та культури, будь-яке свято чи обряд не обходилися без паляниці, народжувалися дитина -- шли з хлібом, справляли весілля -- батьки обовязково несли хліб, дорогих гостей також зустрічали з короваєм і сіллю . Тож бережімо та шануємо наші старовинні традиції історичного минулого.