Предмет: Химия,
автор: ProstoGirl9
Учень сьомого класу важить 50 кг. Розрахуйте масу і кількість всіх атомів Оксиґену в його організмі, якщо відомо, що масова частка Оксиґену дорівнює 61%, а маса одного атома Оксигену становить 2,66 - 10-26 кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
m(Ученик)=50 кг
w(O2)=61%
m(1 атом)=2,66*10-26
масса кислорода в его организме:
50*0,61=30,5
Значит атомов:
30,5*2,66*10-²⁶=81,13*10-²⁶
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: pampiduhas
Предмет: Українська мова,
автор: llajm118
Предмет: Биология,
автор: gastroliferenco
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним