Предмет: Українська мова, автор: marina8maksim

твір на тему "Багатство рідного краю"

Ответы

Автор ответа: n23967887
1

Україна багата на родючі поля, квітучі сади, привітні гори, теплі моря, різноманітні корисні копалини. Та я хочу розповісти про ліси, що оточують наші міста й села.

Найбільше в Україні мішаних лісів, де поряд ростуть білокорі берези, гіллясті дуби, стрункі сосни, таємничі ялини.У заростях ялини завжди напівморок. Землю вкриває м’який килим з потемнілої хвої. Трава і кущі не витримують конкуренції з ялинами і не ростуть у густій тіні цих дерев. Але в ялиннику живуть білки, які в пошуках шишок метушаться серед гілок. Сюди за поживою прилітають дятли, синиці, адже для них насіння і ялинових шишок — найкраща їжа.Недалеко від ялин ростуть осики. Від найлегшого вітерця листя цих дерев мерехтить і переливається. Дерево немов тремтить від страху чи задоволення.

У наших мішаних лісах ростуть ще липи, клени, ліщина, терен та інші дерена й кущі. Тут безліч видів трав і квітів, а птаство навесні заливається співами. Прийде осінь — на лісове різнобарв’я не надивишся. Здається, що це неуважний художник-чарівник розлив свої фарби над лісом. Тут яскраво-жовті, там — червоні, десь темно-зелені, а далі — золоті.

Ліси — це багатство України. Нам треба берегти їх, щоб вони радували своєю красою наступні покоління українців.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vladmurygin2001
Предмет: Немецкий язык, автор: khlousnikina29
Предмет: Русский язык, автор: irinasavkina7576
ОБЪЯСНИТЬ ЗНАКИ ПРЕПИНАНИЯ!!
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!
1)Я, вероятно, не сумею передать достаточно ярко и убедительно, как велико было мое изумление, когда я почувствовал, что почти каждая книга как бы открывает передо мною окно в новый, неведомый мир, рассказывая мне о людях, чувствах, мыслях и отношениях, которые я не знал, не видел
2)Я радуюсь и восхищаюсь, что современником Л. Толстого был такой художник, как Репин, который передал его натуру, жизнь, взгляд, мысл так, как, мне кажется, никто больше не в состоянии был передать.
3)Говоря строго, язык никогда не устанавливается окончательно: он непрестанно живет и движется, развиваясь и совершенствуясь.
4)Андерсен часто страдал, страдал жестоко, и можно только преклоняться перед мужеством этого человека, не растерявшего на своем житейском пути ни...
доброжелательства к людям, ни жажды справедливости, ни способности видеть поэзию повсюду, где она есть.
5)Как прекрасные и возвышенные мысли утрачивают привлекательность и силу, так пустяки во веки веков останутся пустяками.