Предмет: Физика,
автор: yagula228
За даними щодо сили пружності та видовження пружини визначте жорстокість пружини:
Fпруж=3кН, x =0,15 м
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 20кН/м
Объяснение:
Дано:
F=3кН=3000Н
х=15см=0,15м
-----------------
k-?
Согласно закона Гука:
F=kx, где:
F-сила упругости пружины;
k-жесткость пружины;
x-удлинение пружины.
Отсюда:
k=F/x=3000/0,15=20000Н/м=20кН/м
Аноним:
Добрий день! Допоможіть мені будь ласка з фізикою, завдання у моєму профілі. Дуже потрібна допомога!Буду дуже вдячна!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: uliakalapuziak
Предмет: Математика,
автор: vktrcos
Предмет: Другие предметы,
автор: fefelovadaria
Предмет: Алгебра,
автор: LoHotROn1205
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bashenovamir