Предмет: Химия,
автор: jfjfjcfjdjdj
До складу речовини входять 2 атоми Натрію та атом Оксигену. Напишіть формулу. Яка маса її кількістю речовини 0,5 моль?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Na2O
M(Na2O)=62г/моль
m=62*0,5=31г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vadimkasimplex
Предмет: Биология,
автор: irunafeleshak25
Предмет: Другие предметы,
автор: sklarukbronislav
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: chapurina0909