Предмет: Химия, автор: ritasik10031

Яку масу матиме цинк, кількістю речовини 2,5 моль?

Ответы

Автор ответа: rapstudiaivo
0

ОтветДано:
           n (Zn)=2.5моль
           Знайти: m(Zn)
             Розв'язання
m=n*M
n(Zn) * M(Zn)= 2.5моль * 65 = 162,5 г

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: sssss690
Предмет: Українська мова, автор: vikusianes1