Предмет: Химия,
автор: sedrik3102
завдання на фото, допоможіть будь ласка, даю 100 балів, хімія з усіма поясненнями та якщо треба формулами будь ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо молекулярну масу оксидів:
М(СО) = 12 + 16 = 28 г/моль
М(NO2) = 14 + 16 * 2 = 46 г/моль
Оксид NO2 важчий за повітря, тому що маса повітря складає
29 г/моль, а маса NO2 - 44 г/моль
sedrik3102:
дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: akundukpaev96
Предмет: Английский язык,
автор: maykindvd
Предмет: Английский язык,
автор: isden0832
Предмет: Математика,
автор: obloko555com
Предмет: Геометрия,
автор: polinabilan2409