Предмет: Химия,
автор: iratvoanaveki
Обчисліть масу 24,08 х 10 23 молекул вуглекислого газу.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
N(CO2) = 24,08 * 10²³
Найти: m(CO2) - ?
Знайдемо кількість речовини:
n(CO2) = N(CO2)/Na = 24,08 * 10²³/6,02 * 10²³ = 4 моль
Молекулярна маса СО2:
М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль
Вичислимо масу:
m(CO2) = n(CO2) * М(СО2) = 4 * 44 = 156 г
Автор ответа:
1
Дано:
N(CO2) = 24,08 * 1023
Найти: m(CO2) - ?
Знайдемо кількість речовини:
n(CO2) = N(CO2)/Na = 24,08 * 1023/6,02 * 1023 = =
4 моль
Молекулярна маса СО2:
M(CO2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль
Вичислимо масу:
m(CO2) = n(CO2) * M(CO2) = 4 * 44 = 156 r
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pkykoia
Предмет: Українська мова,
автор: Margoshabeautiful
Предмет: Информатика,
автор: llxxfro
Предмет: Русский язык,
автор: Hikup
Предмет: Русский язык,
автор: mbossman