Предмет: Физика,
автор: goloborodkopolina7
Об'єм свинцевого важка дорівнює 1 м3. Яку має масу важок?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
p=11300 кг/м³
V=1 м³
Решение:
p=m/V
m = pV
m = 11300 кг/м³ * 1м³=11300 кг
Ответ: 11300 кг
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: mudrinada4831213
Предмет: Другие предметы,
автор: molnarvasa134
Предмет: Математика,
автор: Coolcoo
Предмет: Информатика,
автор: abylai02098