Предмет: Химия,
автор: shulgasaha408
Обчисліть масу 24,08 х 10
23 молекул вуглекислого газу.Даю 70 балов СРОЧНО!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
N(CO2) = 24,08 * 10²³
Найти: m(CO2) - ?
Знайдемо кількість речовини:
n(CO2) = N(CO2)/Na = 24,08 * 10²³/6,02 * 10²³ = 4 моль
Молекулярна маса СО2:
М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль
Вичислимо масу:
m(CO2) = n(CO2) * М(СО2) = 4 * 44 = 156 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: SODARUMI
Предмет: Окружающий мир,
автор: sdzhanabekova
Предмет: История,
автор: angd16
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним