Предмет: Химия,
автор: karina2662z
100 БАЛЛІВ! СРОЧНО!
Укажіть кількість енергії яка поглинеться під час реакції розкладання кальцій карбонату, якщо вуглекислого газу утворилось 67,2 л.
CaCO3→ CaO + CO2; ∆H = +156 кДж
Варіанти відповідей:
468 кДж
480 кДж
286 кДж
268 кДж
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано :
△H = + 156 кДж
V(CO₂) = 67,2 л
Найти: Q - ?
67,2л х кДж
CaCO₃ → CaO + CO₂ + ∆H
n = 1 моль 156 кДж
Vm = 22,4 л/моль
V = 22,4 л
67,2 л (CO₂ ) - х кДж
22,4 л (CO₂ ) - 156 кДж
Q = 156 * 67,2 : 22,4 = 468 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: ssoosk866
Предмет: Русский язык,
автор: Abvsf
Предмет: Английский язык,
автор: nikabondar2909
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним