Предмет: Химия, автор: vladskorikov15

Визначте формулу алкану,якщо відносна густина його парів за повітрям 2,96

Ответы

Автор ответа: tymofiysvasin
0

Ответ:

Cn H2n + 2 = D

M (Cn H2n + 2) = 2.96 * 29 (відносна густина за повітрям) = 86 г/моль

М (Cn H2n + 2) = М (С) * n + М (Н) * (+ 2)

12n + 1 (2n + 2) = 86

12n + 2n + 2 = 86

14n = 84

n = 6

Відповідь: C6H14 (гексан)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: anytamaksymovych