Предмет: Физика, автор: pku716214

За який час сигнал, відправлений з поверхні Землі, досягне повер хні Місяця? Відстань між Землею та Місяцем 3,84×10⁸м.
А 12,8с
Б 0,128с
В 128с
Г 1,28с
Напишите дано формули рішення.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: Г 1,28с

Объяснение:

Дано:

S= 3,84*10⁸м.

V=3*10⁸м/с

------------------

t-?

t=S/V=3,84*10⁸/3*10⁸=1,28с

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: cuttiewr
Предмет: Физика, автор: gybareva2009
Предмет: Алгебра, автор: sasaakubovic45