Предмет: Химия,
автор: darasavrasova3
2Мg + О2 = 2МgО; ∆ H = - 616,6 кДж Обчисліть, скільки теплоти виділиться під час спалювання 1,52г магнію.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано :
△H = - 616,6 кДж
m(Мg) = 1,52 г
Найти: Q - ?
1,52 г х кДж
2Мg + О₂ = 2МgО + ∆ H
n = 2 моль 616,6 кДж
M = 24 г/моль
m = 48 г
1,52 г (Мg ) - х кДж
48 г (Мg ) - 616,6 кДж
Q = 1,52 * 616,6 : 48 = 19,53 кДж
darasavrasova3:
я вас люблю.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: marinasyzranceva00
Предмет: Математика,
автор: sivanec376
Предмет: Математика,
автор: atv200187
Предмет: Математика,
автор: distau
Предмет: Русский язык,
автор: behtreru