Предмет: Химия,
автор: eevgenia282
Який об’єм кисню(н.у.) витратиться на повне
спалювання 1моль бензену?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
n(C6H6) = 1 моль
Знайти:
V(O2) - ?
Рішення:
1) 2C6H6 + 15O2 → 12CO2 + 6H2O;
2) n(O2) = n(C6H6) * 15 / 2 = 1 * 15 / 2 = 7,5 моль;
3) V(O2) = n(O2) * Vm = 7,5 * 22,4 = 168 л.
Відповідь: Об'єм O2 становить 168 л.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kacubaruslan810
Предмет: Английский язык,
автор: dyachukveronika1990
Предмет: Информатика,
автор: ulyanap0401
Предмет: Алгебра,
автор: olgitasolgitas