Предмет: Химия,
автор: pidkoaleksandr71
Обчисліть кількість атомів Нітрогену і Оксигену в NО2 кількістю 3 моль речовини.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
N(NО2) = n(NО2) * Na = 3 * 6 * 10²³ = 18 * 10²³ молекул
Оскільки кожна молекула NО2 містить 1 атом Нітрогену і два атоми Оксигену, то
N(N) = 18 * 10²³ атомів
N(О) = 2 * 18 * 10²³ = 36 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: solovjovgarik
Предмет: Литература,
автор: lizapancenko04
Предмет: Химия,
автор: ignatov3112
Предмет: Химия,
автор: perpasino
Предмет: Музыка,
автор: veronikakazeeva60