Предмет: Химия,
автор: gnatevsasa
1. (3 бали) Обчислити кількість речовини та кількість атомів Фосфору в фосфор (V) оксиді P2О, масою 284г.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(P₂O₅) = 284 г
Найти: n(P₂O₅)- ? N(P)-?
Вичислимо молекулярну масу:
М(P₂O₅) = 31 * 2 + 16 * 5 = 142 г/моль
Знайдемо кількість речовини :
n(P₂O₅) = m(P₂O₅)/М(P₂O₅) = 284/142 = 2 моль
Обчислимо кількість атомів Фосфору:
N(P₂O₅) = n(P₂O₅) * Na = 2 * 6 * 10²³ = 12 * 10²³ молекул
Оскільки кожна молекула P₂O₅ містить 2 атоми Фосфору , то маємо:
N(Р) = 2N(P₂O₅) = 2 * 12 * 10²³ = 24 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mariakolomiets2009
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: olegovminon
Предмет: География,
автор: amiga88