Предмет: Химия,
автор: sasha3453maksimenka
Обчисліть об’єм хлору (в перерахунку на нормальні умови), який витрачається на повне хлорування 1,5 моль метану
9 класс
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
1.5моль хмоль
СН4 + 4Сl2 = CCl4 + 4HCl
1моль. 4моль
х=1.5•4÷1=6моль хлору
V(Cl2)=n•Vm=6•22.4=134.4л хлору.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: hcibiesik1664
Предмет: Немецкий язык,
автор: julijasuprunenko
Предмет: Українська мова,
автор: dnagyrnaja
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: bakzhanzhappar