Предмет: Химия,
автор: witcherhunt9112
Густина газу за карбоном чотири оксида = 9 яка густина цього газу за воднем
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
D(газу)=9
М(СО2)=12+2•16=44 г/моль
М(Н2)=2•1=2 г/моль
М(газy)= D•M(CO2)=9•44=396
D(газу)=М(газу)/М(Н2)=396/2= 198
Густина цього газу за воднем 198
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: maxmaksik31
Предмет: Математика,
автор: lipeydasha36
Предмет: Алгебра,
автор: ИззиХереро1337
Предмет: Математика,
автор: Vycheslav78
Предмет: Геометрия,
автор: smisa466