Предмет: Физика,
автор: 1akrash5
На провідник зі струмом в магнітному полі діє сила Ампера B=20 l=0.2 I=5 Кут a 60° Fa?
Приложения:

baga092005:
Fампера=B*l*I*Sin(a); Тобто тобі треба просто перемножити всі змінні. F=20*5*0.2*sin(pi/6)=10H
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Fa=10H
Объяснение:
Fампера=B*l*I*Sin(a); Тобто тобі треба просто перемножити всі змінні. F=20*5*0.2*sin(pi/6)=10H
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: roliz2093
Предмет: Информатика,
автор: kimricherdbeach
Предмет: Українська література,
автор: m51848210
Предмет: Математика,
автор: mobailpes73
Предмет: Математика,
автор: Аноним