Предмет: Химия,
автор: olgavebmani
срочно кто поможет 3 задачки 100 баллов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
N(CO) = n(CO) * Na = 0,25 * 6,02 * 10²³ = 1,5 * 10²³ молекул
2)
n(F₂) = N(F₂)/ Na = 12,04 * 10²³/6,02 * 10²³ = 2 моль
3)
В одному моль SnS₂ міститься 1 моль атомів Sn і 2 моль атомів S
Кількість речовини S складають:
n(S) = 2n(SnS₂) = 2 * 0,2 = 0,4 моль
Обчислимо кількість атомів Сульфуру:
N(S) = n(S) * Na = 0,4 * 6 * 10²³ = 2,4 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: veltijeras
Предмет: Русский язык,
автор: yekorotkaya
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: turardarken85
Предмет: Химия,
автор: Ivanpetrocan
Предмет: Окружающий мир,
автор: krivitskaanna