Предмет: Химия,
автор: ss0590092
Обчисліть масові частки Сульфуру та Оксигену у сульфатній кислоті H2SO4.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(H2SO4) = Ar(Н) * 2 + Ar(S) + Ar(O) * 4 = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98
w(S) = Ar(S) * n/М(H2SO4) * 100% = 32/98 * 100% = 32,65%
w(О) = Ar(О) * n/М(H2SO4) * 100% = 16 * 4/98 * 100% = 65,3%
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: Galadriella
Предмет: Математика,
автор: mimika9537
Предмет: Английский язык,
автор: lulelomyn
Предмет: География,
автор: Шоколадка525
Предмет: Русский язык,
автор: suktuevaalbina