Предмет: Химия,
автор: olesyapisareva
Обчисліть об'єм (л) (н. у.) газової суміші, яка містить карбон(ІІ) оксид масою 56 г і карбон(IV) оксид масою 132 г.
помогите пж срочно
Ответы
Автор ответа:
8
Объяснение:
Вычислите объем (л) (н. у.) газовой смеси, содержащей карбон(II) оксид массой 56 г и карбон(IV) оксид массой 132 г.
m(газовой смеси)=132+56=188 г
Mr(CO2)=12+(16*2)=44
n(CO2)=188/44=4,27 моль
V=4,27*22,4=95,4 л
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: violettamakarova192
Предмет: История,
автор: bairaktar6
Предмет: История,
автор: darinakarpo35
Предмет: Математика,
автор: Ответственность
Предмет: География,
автор: DemonVIP666