Предмет: Химия,
автор: fominbogdana10
Обчислити масу натрій гідроксиду (NaOH) кількістю речовини 6 моль.
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
m(NaOH)= n•M = 6•(23+16+1)= 6•40= 240г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: hgdckfl
Предмет: История,
автор: merzananastasia58
Предмет: Английский язык,
автор: ulazovtobruh
Предмет: Математика,
автор: bravlstars17gg