Предмет: Химия, автор: lordkun

Визначте число атомів Оксигену в озоні кількістю речовини 0,5 моль.
У роботі повинні бути: дата, скорочений запис умови задачі, формула, за якою робите розрахунки, значення сталої Авогадро, розв’язок і відповідь.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(O3) = 0,5 моль

Найти: N(O) - ?

Знайдемо кількість речовини О, так як в озоні 3 атоми Оксигену, то маємо

n(O) = n(O3)  * 3 = 0,5 * 3 = 1,5 моль

6,02 * 10²³ - стала Авогадро

В 1 моли 6,02 * 10²³ атомів, отже складемо пропорцію:

1 моль  -   6,02 * 10²³

1,5 моль -  х атомів

N(O) =  6,02 * 10²³ * 1,5 : 1 = 9,03 * 10²³ атомів


dfhjsdfhjsdfhjdfhj: допоможіть будь ласочка - https://znanija.com/task/51497621
dfhjsdfhjsdfhjdfhj: в профілі
Похожие вопросы