Предмет: Биология, автор: rob45199

помогите зделать таблицу по биологии срочно !!!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: lana2709
1

Ответ:

1)Для зони мішаних лісів найбіл,ьш типові такі види тварин, як лось,, косуля, свиня дика, олень благородний, білка, куниця лісова, борсук, соня лісова, трапляються бури,й ведмідь, рись, заєць-біляк.

2)До наземних звірів відкритих просторів належать копитні, зайцеподібні, деякі хижі тощо. Вони характеризуються стрункістю тіла, здатністю до швидкого бігу, захисним забарвленням тіла, добре розвиненим зором. Мають копита або товсті тупі кігті.

3) рослиноїдні гризуни, що їдять в основному підземні частини рослин: бульби, бульбоцибулини, цибулини. У деяких місцепроживаннях землекопові залежать від одного виду рослин

4)Наземні тварини - це всі ті, що населяють поверхню землі або, іншими словами, в різних наземних екосистемах, що існують у біосфері: тропічних та помірних лісах, тундрі, джунглях, луках, пустелях , гори тощо.

5)Тварини-жителі лісів, особливо в тропічних районах, часто забираються на високі дерева, щоб ховатися від хижаків, і деякі з них вважають за краще залишатися на висоті все своє життя. Йтиметься про ссавців, птахів і комах, які не уявляють свого життя без дерев

Орангутанг,Коала,Деревна жаба ,Деревне кенгуру,Дятел,Деревне пітон,Горбатки

Павукоподібна мавпа,Плямиста сова

6)літаючі ссавці Вони є хребетними тваринами, які мають здатність літати або ковзати, оскільки вони поділяють характеристики ссавців і одночасно використовують крила, щоб залишатися в повітрі.

Приклади літаючих ссавців

- Кажани,Ковзаючі сумчасті,Летючі білки

Колугос,Літаюча лисиця або лемур Філіппін

7) Фізична терморегуляція у тварин здійснюється завдяки особливим анатомічним і морфологічним рисам їхньої будови.

видів) , діатомісові, малабаркові, довгоп'ятові і гібонові.серед ссавців азіатських левів, тигрів, диких азіатських буйволів, азіатського слона, індійського носорога, яванського носорога, малайського тапіра

8)В лісах живуть бурий ведмідь, рись, вовк, лисиця, заєць, білка, лось, кабан. Багато птахів. У південній частині помірного поясу, де опадів менше, панує трав'яниста рослинність (полин, ковила, типчак). Тваринний світ представлений переважно гризунами: тушканчик, ховрах, бабак.

9)Густе хутро ссавців, пір'яний і пуховий покриви тіла птахів дозволяють зберігати навколо тіла прошарок повітря і зменшує тепловіддачу. 3. У тварин, що мешкають у холодних кліматичних умовах, розвинений підшкірний прошарок жиру, бо жир – гарний теплоізолятор.білі медведі,тюлені,пінгвіни,високогірна ящірка,золотий тагин

висновок

В екології біологічні відносини являють собою взаємодії між двома видами в екосистемах. Ці взаємовідносини можуть бути класифіковані у різні групи взаємодій, залежно від ефекту або механізму взаємодії. Взаємодії між двома видами не обов'язково передбачають прямий контакт. Внаслідок існування різноманітних зв'язків у природних екосистемах види можуть впливати один на одного непрямо, наприклад, через розподіл ресурсів, або в результаті прямої боротьби.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: secretik31