Предмет: Химия,
автор: semyhatska01
Помогите !!!!!!!! Пожалуста !!!!!!!!!! Срочно !!!!!!!!!
1) Визнач, скільки атомів Феруму міститься в 0,5 моль заліза.
2) Скільки атомів хлора в молекулі хлора кількістю речовини 2
моль?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
1) Визнач, скільки атомів Феруму міститься в 0,5 моль заліза:
N(Fe)= n•Na= 0.5•6.02•10²³= 3.01•10²³ атомів
2) Скільки атомів хлора в молекулі хлора кількістю речовини 2 моль?
N(Cl)= n•Na= 2•2•6.02•10²³= 24.08•10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: sokolenkos341
Предмет: Українська мова,
автор: danik10101
Предмет: Химия,
автор: turkovvova8
Предмет: Химия,
автор: zholdytema
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним