Предмет: Химия,
автор: vlattess
1. Обчислити молярну масу сульфур (VI) оксиду, знайти масу сполуки, що відповідає кількості речовини 1,5 моль.
2. Скільки атомів міститься в 1,25 моль алюмінію?
3. Розрахувати кількість речовини магній оксиду ( MgO), що міститься у 28г оксиду.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
1)
Дано:
m(SO3) = 1,5 моль
Найти: m(SO3) - ?
М(SO3) = 32 + 16 * 3 = 80 г/моль
m(SO3) = n(SO3) * М(SO3) = 1,5 * 80 = 120 г
2)
Дано:
n(Al) = 1,25 моль
Найти: N(Al) - ?
N(Al) = n(Al) * Na = 1,25 * 6,02 * 10²³ = 7,525 * 10²³ атомів
3)
Дано:
m(MgO) - 28 г
Найти: n(MgO) - ?
М(MgO) = 24 + 16 = 40 г/моль
n(MgO) = m(MgO) /М(MgO) = 28/40 = 0,7 моль
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: polkachai56
Предмет: Математика,
автор: shekovicgeorge
Предмет: Алгебра,
автор: coolboy070709
Предмет: Українська мова,
автор: lmaxonl