Предмет: Химия,
автор: Аноним
Варіант №2 1.Яке число молекул містить кисень масою 40г ? 2.Яка маса літію містить стільки ж атомів, що й 9г води? 3. Який об'єм за н.у. займе 40г газу, якщо його відносна густина за киснем 2? 4.Чи однакова кількість молекул міститься в 280л(н.у. ) вуглекислого газу та 240г озону
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
1.Яке число молекул містить кисень масою 40г ?
N(O2)= n•Na= (m/M)• Na= (40/(2•16))•6.02•10²³= 7,525•10²³
2.Яка маса літію містить стільки ж атомів, що й 9г води?
N=n•Na
N(Li)=N(H2O)
n(Li)=n(H2O)
n(H2O)=m/M= 9/(2•1+16)=9/18=0.5 моль
m(Li)=n×M= 0.5•7=3.5г
3. Який об'єм за н.у. займе 40г газу, якщо його відносна густина за киснем 2?
M(газу)= D•M(O2)= 2•2•16=64г/моль
V= n•Vm = (m/M)•Vm= (40/64)•22.4= 14л газу
4.Чи однакова кількість молекул міститься в 280л(н.у. ) вуглекислого газу та 240г озону
N(CO2)= n•Na= (V/Vm)•Na= (280/22.4)• 6.02•10²³= 75.25•10²³
V(O3)= n•Na = (m/M)•Na= (240/(3•16))•6.02•10²³= 30.1•10²³
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kramatorskarina
Предмет: Українська мова,
автор: mariakovalzxyk2012
Предмет: Алгебра,
автор: Helplpplpll
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: akni202020