Предмет: Физика, автор: serbulvalerij

Із човна, який перебував у спокої, зіскочив хлопчик мосою 45 кг, при цьому його швидкість була 4 м/с. знайдіть, масу човна якщо він набуває швидкості 1 м/с
ДОПОМОЖІТЬ ПОЖАЛУЙСТА ЦЕ СРОЧНО ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 180кг

Объяснение:

Дано:

m1=45кг

V1=4м/с

V2=1м/с

-------------

m2-?

Масса и скорость взаимодействующих тел обратнопропорциональны:

m1/m2=V2/V1

Отсюда:

m2=m1*V1/V2=45*4/1=180кг

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: smetanaustinia
Предмет: Геометрия, автор: nastabeletckaa