Допоможіть будь ласка!!!

Ответы
1. с подъёмом на 1 км температура понижается на 6°С, то есть при подъёме на 100 м - на 0,6°С.
8*0,6=4,8 - на столько понизится температура
18°-4,8°=13,2° - на вершине
Ответ: на вершине Говерлы 13,2°.
2. 16°-(-8°)=24° - изменение температуры
24°(изменение):6°(понижение температуры при подъёме на 1 км) = 4 км
Ответ: приблизительная высота горы - 4 км (4000 м)
~~~~~~~~~~
1. з підйомом на 1 км температура знижується на 6°С, тобто при підйомі на 100 м - на 0,6°С.
8*0,6°=4,8° - на стільки знизиться температура
18°-4,8°=13,2° - на вершині
Відповідь: на вершині Говерли 13,2°.
2. 16°-(-8°)=24° - зміна температури
24°(зміна):6°(зниження температури під час підйому на 1 км) = 4 км
Відповідь: приблизна висота гори - 4 км (4000 м)
можеш поставити найкращу відповідь?)