Предмет: Химия,
автор: qwixbb1
Знайди масову частку (%) атомів Цинку у цинк хлориді ZnCl2.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Mr(ZnCl2)=65+2•35.5= 136
w(Zn)=n•Ar(Zn)/Mr(ZnCl2)= 1•65/136=0.4779 (47.79%)
PS!!! w(Cl)=n•Ar(Cl)/Mr(ZnCl2)= 2•35.5/136=0.5221 (52.21%)
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: vrnkkomar
Предмет: Химия,
автор: maksbaks970
Предмет: Алгебра,
автор: cheltyslab
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: alvaren