Предмет: Химия,
автор: alisonka2701
Обчислити кількість атомів Оксигену, що містить 2,24л SO2.
Ответы
Автор ответа:
1
n(SO2) = V(SO2) : Vm = 2,24 л : 22,4 л/моль = 0,1 моль.
n(O) = 2n(SO2) = 2*0,1 моль = 0,2 моль.
N(O) = n(O)*N(a) = 0,2 моль*6,02*10²³ 1/моль = 1,204*10²³ атомов.
Ответ : 1,204*10²³ атомов кислорода.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: karikmurik
Предмет: Литература,
автор: nnsmeow0
Предмет: Українська література,
автор: bohdanprokopenko
Предмет: Математика,
автор: kibomac536
Предмет: Математика,
автор: tima3144