Предмет: Химия,
автор: alta3944
Завдання:1)Обчисліть масу води кількістю 4 моль
2)Обчисліть масу кисню кількістю 5 моль.
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
1)Обчисліть масу води кількістю 4 моль
m(H2O)=n•M=4•(2•1+16)=4×18=72 г
2)Обчисліть масу кисню кількістю 5 моль.
m(O2)=n•M=5•(2•16)=5×32=160 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dianamisko88
Предмет: Українська мова,
автор: fisukvika6
Предмет: Геометрия,
автор: Igfwn
Предмет: География,
автор: petuhovaninel7